Color Line

Połączenia promowe

Hirsthals - Krisitansand

Hirsthals - Larvik

Hirsthals - Oslo

Hirsthals - Stavanger - Bergen

Kiel - Oslo

Stromstad - Sandefjord

Color Line


SPRAWDŹ CENĘ BILETU - kliknij TUTAJColor Line

Color LineColor Line to armator operujący sześcioma międzynarodowymi promami pomiędzy dziesięcioma portami w Norwegii, Niemczech, Danii i Szwecji. jest największym norweskim armatorem promowym z flotą dziewięciu statków, które rocznie przewożą 4.5 mln pasażerów, jak również ponad 810 tys. samochodów i 177 tys. ciężkich pojazdów.  Firma powstała w 1990 roku z połączenia Norway Line i Jahre Line. Pierwszym statkiem był MS Kronprins Harald pływający od 1961 roku na trasie do Oslo. 

W 1996 roku Color LineColor Line połączył się z liniami Larvik Line, a w 1998 roku dołączyła firma ScandiLine. Dzięki temu klienci Color Line mają do dyspozycji jedna z najszerszych opcji w dziedzinie przepraw promowych.

Na pokładzie statków , każdy pasażer znajdzie interesującą dla siebie opcję spędzenia czasu podczas wielogodzinnej podróży. Liczne restauracje, sklepy z szerokim wyborem artykułów wolnych od cła, pomieszczenia zabawowe dla dzieci i wiele innych. Color Line oferuje także kabiny o zróżnicowanym standardzie, zaczynając od pięcio gwiazdkowych do bardziej skromnych z jedną gwiazdką.

Color Line - Color Fantasy

www.SeaTours.pl

www.e-promy.pl

Rezerwacja: promy@seatours.pl